Naklejki na ścianę dla dzieci

Moda na zdobienie ścian znana jest już półtora rocznemu dziecku. Kiedy to uświadomi sobie że kredka maluje również w pionie. Jednak te pierwsze arcydzieła z biegiem czasu przestają podobać się autorowi i na obowiązku rodziców ciąży malowanie a co za tym idzie dość czasochłonne zajęcie. Doskonałym rozwiązaniem na ten problem okazują się naklejki na ścianę dla dzieci.

Pełna gama kolorów, możliwość wybrania każdej postaci oraz funkcjonalność powoduje iż są bezkonkurencyjne. Zamiast czuć frustrację, że dziecko pomalowało ścianę, rodzice angażują pociechy do naklejania. Jest to wspaniała zabawa, szukanie elementu oraz naklejanie go na ścianę ( uczy dziecko planowania przestrzennego oraz postępowania zgodnie z instrukcją).  Dla małej Księżniczki znajdą się brokatowe postacie , natomiast dla Chłopca świecące w ciemności samochody.

Naklejki na ścianę dla dzieciNaklejki na ścianę dla dzieci (https://www.trilli.pl/naklejki-na-sciane-dla-dzieci-c-29_52.html) są o tyle doskonałe gdyż są wytrzymałe, a po spadku zainteresowania daną postacią nie ma potrzeby malowania, wystarczy je odkleić i zastąpić nowymi bardziej aktualnymi.

Każdy chyba pamięta modę na naklejanie gazetowych plakatów idoli z młodzieńczych lat. Nie były one doskonałe, często się rwały, były trudne w utrzymaniu czystości taśma klejąca nie wyglądała estetycznie. Dziś kiedy mamy możliwość zapewnienia dziecku naklejek wodoodpornych, brokatowych, święcących w ciemności zapewnijmy je swojemu dziecku, w końcu nasze plakaty kiedyś były dla nas tak samo ważne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *